Autor: Promocja Miasta Bielsko-Biała

Opublikowane: około 5 lat temu

Kategorie: Obiekty sportowe

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Bielsko-Biała

Park trampolin GOjump Bielsko-Biała to najfajniejsza atrakcja na Podbeskidziu! To aż 2000 m2 szalonej zabawy na ponad 15 atrakcjach. Nie ma tutaj ograniczeń wiekowych, ponieważ każdy znajdzie coś dla siebie. To doskonałe miejsce dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Park trampolin GOjump podzielony jest na kilka stref, różniących się swoją charakterystyką. Można w nich znaleźć basen z gąbkami,dzięki którym najbardziej skomplikowane akrobacje stają się bezpieczne, a najmłodsi będą mieli możliwość zbudowania niepowtarzalnej konstrukcji z gąbkowych klocków. 
W parku trampolin wszystkie strefy znajdują się pod nadzorem wykwalifikowanej kadry pracowników, która czuwa nad bezpieczeństwem oraz właściwym korzystaniem z atrakcji. Trampoliny rekreacyjne, skoki na dmuchaną poduchę, boisko do zbijaka, strefa wsadów, trampoliny sportowe, bieżnie akrobatyczne, a nawet boisko.


Warto wspomnieć o strefie akrobacji, która przyciąga miłośników-laików jak i adeptów akrobatyki sportowej. Na ścieżce gimnastycznej można uczyć się lub doskonalić triki. Na batutach sportowych możecie doświadczyć wysokich lotów i niepowtarzalnych wrażeń..   Osoby towarzyszące oraz skoczków zmęczonych zabawą zapraszamy do JumpBaru i na wygodną antresolę z widokiem na cały park.

Jeśli chcesz zobaczyć tę oraz inne atrakcje w Bielsko-Biała wejdź na naszą stronę i poznaj atrakcje, jakie dla ciebie przygotowaliśmy.

Nie masz co robić, zadzwoń do znajomych, przyjaciół, namów rodziców i oddaj się fantastycznej zabawie w powietrzu. Nie daj się pokonać grawitacji odwiedź Park trampolin GOjump.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem