Magiczny plac zabaw na Wyspie Młyńskiej Bydgoszcz

Autor: Visit Bydgoszcz

Opublikowane: ponad 7 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo kujawsko-pomorskie

Miasto: Bydgoszcz

Plac zabaw na wyspie młyńskiej w Bydgoszczy

Będąc z dziecmi w Bydgoszczy należy koniecznie wybrać się na Wyspę Młyńską. To własnie tutaj znajduje się plac zabaw nad Młynówką. Na dzieci czeka tu wiele atrakcji. jedną z nich jest wysoka wieża ze zjeżdżalnią, oprócz tego przygotowano tu instalacje do wspinaczki, huśtawki, bujane koniki i wiele innych. Dla rodziców przygotowano tu wiele ławek usytuowanych w urokliwie położonych miejscach. Możemy tu usiąść i miło spędzić czas obserwując bawiące się dzieci. Oprócz nowoczesnego i bezpiecznego wyposażenia na placu zabaw znajduje się również Magiczne Krzesło. Co to takiego? Sprawdźcie sami. :) 


plac zabaw bydgoszcz wyspa młyńska

Magiczne Krzesło

Jest to niepowtarzalna atrakcja, jedyna w swoim rodzaju! Magiczne krzesło to eksponat z filmu dla dzieci "Magiczne Drzewo", który w znacznej części realizowany był w Bydgoszczy. Nieopodal znajdują się Wielkie Krzesła - instalacja według idei Wacława Kuczmy. Dzieci uwielbiają się na nie wspinać i fotografować. Krzesło wykonane jest z magicznego drewna i spełnia życzenia każdego kto na nim usiądzie.

Wyspa Młyńska w Bydgoszczy jest obiektem rekreacyjnym dla całej rodziny. Warto odkryj jej wszystkie zakątki i przekonać się jakie atrakcje dla dzieci i rodziców tu przygotowano. Dodatkowym atutem jest piękna okolica, gdzie nie spojrzeć rozpościera się cudowny widok na zabytkowe kamieniczki, urokliwe mostki i zieleń. Duża trawiasta polana w ciepłe dni zachęca do zorganizowania rodzinnego pikniku, tuż obok znajduje się także boisko do siatkówki plażowej. Wyspa jest jednym z kilku miejsc rodzinnej rekreacji w mieście, które koniecznie trzeba odwiedzić będąc w Bydgoszczy.

Fotografia:

  • Zdjecie 1 - By Pit1233 - Praca własna, CC0, 
  • Zdjecie 2 - By Pit1233 - Praca własna, CC0, 
  • Zdjecie 3 - By Pit1233 - Praca własna, CC0, 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem