Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 6 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Żory

Park Cegielnia w Żorach to niesamowite miejsce rodzinnej rekreacjo oferujące moc rozmaitych atrakcji nie tylko dla dzieci. Park znajduje się w centrum miasta, ale usytuowany jest w sporej niecce, co zapewnia cieszę i spokój. Po wejściu do parku otoczeni zostaniemy wszechobecną zielenią. Jest tu na prawdę pięknie. Warto wybrać się tu na spacer albo pojeździć na rolkach, rowerze, deskorolce czy hulajnodze. W parku jest sporo ścieżek specjalnie do tego przygotowanych. Wzdłuż alejek ustawiono wiele ławek. Możemy tu usiąść i miło spędzić czas wśród drzew i krzewów.

 

 

Na skraju parku przy ul. Folwareckiej znajduje się niesamowity kompleks rekreacyjny. Kliknij poniżej i przejdź do konkretnych obiektów:

Wszystkie obiekty są nowoczesne i bardzo rozbudowane. Warto się tu wybrać i wspólnie z dziećmi odkryć wszystkie te niesamowite miejsca. Jeżeli jednak jeszcze jesteście głodni przygód, to poniżej przygotowaliśmy kolejne rodzinne atrakcje w tej okolicy. Kliknij i sprawdź co jeszcze dla Was mamy, być może będzie to inspiracja do kolejnej rodzinnej wycieczki. Życzymy miłego dnia i udanej zabawy!

 

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem