Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: prawie 8 lat temu

Kategorie: Atrakcje turystyczne

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Siemianowice Śląskie

Lubicie dinozaury? Jeżeli tak, to mamy dla Was całe stado! Możecie je wypatrzeć wybierając się do paku Rzęsa w Siemianowicach Śląskich. Tak, tak to właśnie tu mieszkają dinozaury. Jest to w zasadzie cały Park dinozaurów! Część z nich możesz zobaczyć już teraz w galerii ale... to nie wszystkie. Żeby spotkać je wszystkie, trzeba wybrać się tu osobiście. Dzięki tabliczkom informacyjnym dowiecie się więcej o ich historii, upodobaniach i stu życia. To będzie bardzo ciekawa podróż w czasie.   

 

park dinozaurow Siemianowice śląskie

 

Te pradawne zwierzęta to jedynie cześć bogatej oferty rozrywki i rekreacji jaką oferuje ten park. Podążając ścieżkami odkryjemy place zabaw, elementy siłowni oraz niesamowite krajobrazy. To wszytko sprawia, że można szybko odpocząć od miejskiego zgiełku. 

 

 

parku Rzęsa możemy poczuć realny klimat ziemi zamieszkiwane przez dinozaury. Dzięki bardzo realistycznym figurom na własne oczy przekonamy się, jak wyglądał wtedy świat. Większe i mniejsze stworzenia odkrywają przed nami swoje tajemnice, możemy poznać ich rozmiary. Kolorowe i bardzo realistycznie wykonane dinozaury sprawią, że wizyta tutaj na długo pozostanie w pamięci, nie tylko dzieciom. Okolica jest zielona, cicha i spokojna, warto wybrać się na długi spacer i poznać wszystkie zakątki parku.

 

Jeżeli chciałabyś odkryć więcej takich miejsc w okolicy, to poniżej przygotowaliśmy następne propozycje. Odkryj je wszystkie a być może zainspiruje Cię to do zorganizowania kolejnej niesamowitej, rodzinnej wycieczki. Życzymy miłego dnia i udanej zabawy wśród dinozaurów! 
 
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem