Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: około 8 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Tychy

 

Plac zabaw nad jeziorem Paprocany w Tychach to bardzo duży i nowoczesny obiekt rekreacyjny dla całej rodziny. Na całość składa się plac zabaw, siłownia pod gołym niebem, szeroka plaża i las z pięknymi ścieżkami.
 
Plac zabaw zachęca najmłodszych przede wszystkim ogromnym dwupoziomowym statkiem ze zjeżdżaniami, instalacjami do wspinaczki, mostkiem kapitańskim. Każdy może tu stanąć za kołem sterowniczym i poczuć się jak prawdziwy kapitan! Całość imponuje rozmiarem i dbałością o szczegóły. Statek wykonano głównie z drewna i usytuowano na piasku. Tuż obok statku znajduje się bardziej standardowy plac zabaw, choć nie mniej ciekawy. Znaleźć tu można linowe instalacje do wspinaczki, huśtawki, zjeżdżalnie, bujane koniki, piaskownice i wiele innych. Duża różnorodność sprawia, że młodsze i starsze dzieci znajdą tu coś dla siebie. Zbliżając się do placu zabaw w słoneczny dzień już z daleka słuchać radosne okrzyki dzieci. Taka zapowiedź mówi sama za siebie. 

 

plac zabaw dla dzieci w tychach nad jeziorem paprocany w tychach

 

Dookoła placu usytuowano wiele ławek, z których można obserwować bawiące się dzieci. Całość jest dla bezpieczeństwa ogrodzona i monitorowana. Okolica jest zielona i spokojna co sprzyja rodzinnej rekreacji. Plac zabaw położony jest na skraju parku, będąc tutaj warto wybrać się na spacer i zwiedzić okolicę.
 
Jeżeli chcesz odkryć więcej takich atrakcji dla dzieci w Tychach i okolicy to poniżej w "zobacz również" przygotowaliśmy dla Ciebie kolejne propozycje na spędzenie wolnego czasu w ciekawy sposób. Odkryj je i podaruj dzieciom chwile świetnej zabawy. 

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem