Autor: kss4@um.jaslo.pl

Opublikowane: około 6 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo podkarpackie

Miasto: Jasło

Park linowy

to obiekt rekreacyjno-sportowy usytuowany z dala od  miejskiego zgiełku na osiedlu Gądki, co sprzyja wypoczynkowi. Zainstalowany jest na naturalnym drzewostanie i podzielony na cztery trasy o różnej skali trudności. Trasa żółta to trasa treningowa, zielona przeznaczona dla dzieci od 8 roku życia, trasa niebieska (łatwa) oraz trasa czerwona (trudna). Bezpieczeństwa użytkowników obiektu pilnują wykwalifikowani instruktorzy, którzy zawsze służą pomocą, zaś przed wejściem na trasy linowe udzielają cennych wskazówek, sprawdzają stan i prawidłowość założenia uprzęży, weryfikują umiejętności.

Pokonywanie tras to ciekawa forma aktywności fizycznej na wysokości, która pomaga doskonalić technikę utrzymywania równowagi, jest terapią w przełamywaniu lęku wysokości i opanowywaniu emocji w chwilach podwyższonego poziomu adrenaliny w organizmie.

Ścieżki spacerowe, plac zabaw dla dzieci oraz placyki z kostki brukowej, wzdłuż których zainstalowano wiele ławek oraz dwie wiaty grillowe sprzyjają pełnemu relaksowi.

Czynny: od 15 marca do 15 listopada od wtorku do niedzieli w godz. 9.00 – 17.00.

Seanse parku linowego w godz.: 9.00 – 11.00, 11.00 –13.00, 13.00 – 15.00, 15.00 – 16.45.

W okresie zimowym park linowy nieczynny.
Wstęp bezpłatny, obowiązuje rezerwacja.

Wejście na teren parku linowego tylko po uprzedniej rezerwacji osobiście lub pod nr telefonu: 502 916 424.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem