Autor: media@ruda-sl.pl

Opublikowane: ponad 7 lat temu

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Ruda Śląska

Odkrywając najlepsze miejsca rekreacji w Rudzie Śląskiej nie można pominąć tego niesamowitego obiektu! Jest to parkour park w formie ścieżki zdrowia. Wzdłuż deptaku usytuowano wyspy z drabinkami, przeszkodami i instalacjami wspinaczkowymi.Instalacje usytuowano na podłożu z drobnego żwirku. 

Dzięki obiektowi każdy może na świeżym powietrzu poprawić swoją sprawność i zadbać o kondycję. Duża różnorodność wyposażenia sprawie, że jest on przeznaczony zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Każdy w kreatywny sposób spożytkuje tu nadmiar dobrej energii.


parkour park Ruda Śląska Bykowina

Cała ścieżka i parkour park jest doskonałym miejsce spacerowym i może być świetnym przystankiem podczas dłuższej rodzinnej wycieczki rowerowej. Należy także dodać, że jest to niejako część zlokalizowanego wyżej dużego obiektu sportowo - rekreacyjnego przy SP nr 2, przy ul. Gwarecka 2. Tam znajdziemy tor rowerowy pumptrack, kompleks boisk i plac zabaw, a w zimę także lodowisko. Wszystkie te obiekty odkryjecie na portalu Atrakcje Dziecięce! Już teraz sprawdź poniżej "zobacz również" i przekonaj się, gdzie warto wybrać się z dziećmi by zawsze świetnie się bawić!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem