Autor: marketing@saternus.pl

Opublikowane: prawie 6 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo dolnośląskie

Miasto: Bielany Wrocławskie

Zapraszamy wszystkich do odwiedzania placu zabaw przy ulicy Brzozowej w Bielanach Wrocławskich. Tuż obok boiska, pośród drzew mieści się nowoczesny i uroczy plac zabaw. Powstał głównie z myślą o najmłodszych dzieciach z pobliskiej szkoły oraz okolic. Dlaczego polecamy właśnie to miejsce? Jest bardzo kolorowy, cieszy oko nie tylko milusińskich. Na placu znajdują się wiele ciekawych instalacji zabawowych. Są to dwa małpie gaje, dzieci mogą się tu wspinać, przechodzić z punktu w punkt po linach i kładkach, zjeżdżać po ślizgawkach i rurze jak "Strażak Sam".
Tuż obok pod drzewami zaparkowała drewniana lokomotywa z wagonami. Każdy może stanąć za jej sterami i poczuć się jak prawdziwy maszynista! Na małych fanów motoryzacji czekają także bujaki - autka na sprężynach, które robią ogromną furorę. Wyobraźnia dzieci nie ma granic, maluchy siedząc na nich urządzają liczne "wyścigi", a odgłosy jakie przy tym wydają, rozbawiają do łez. Kto wie, może to właśnie tu zrodzi się następca Kubicy, czy Zorra. Dla dziewczynek przygotowano bujane koniki i pieski. Zamontowano także dużą tablicę do malowania kolorową kredą.

plac zabaw dla dzieci bielany wrocławskie

Plac zabaw został wykonany przez firmę Saternus 

Na placu zabaw znajdziemy jeszcze: 4 huśtawki krzesełkowe, tyczki do slalomu, bęben do kręcenia i małą karuzelę. Całość usytuowano na kolorowej miękkiej nawierzchni. Plac dla bezpieczeństwa został ogrodzony. Dorośli mogą skorzystać z wielu ławeczek lub rozłożyć kocyk na trawie. Będzie to czas odpoczynku w spokojnej i zielonej okolicy.

Jeśli jesteście ciekawi jakie atrakcje dla dzieci kryją Bielany Wrocławskie, to zapraszamy poniżej w "zobacz również" tam znajdziecie kolejne miejsca do rodzinnej zabawy. Życzymy udanej zabawy!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem