Autor: biuroprasowe@czestochowa.um.gov.pl

Opublikowane: około 8 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Częstochowa

Plac zabaw dla dzieci w Częstochowie

Duży i nowoczesny obiekt rekreacyjny składający się z placu zabaw oraz siłowni pod gołym niebem znajdziecie w Częstochowie przy ul. Armii Krajowej.

Plac zabaw zachęca dzieci wieloma atrakcjami: domki ze zjeżdżalniami, instalacje do wspinaczki, huśtawki, koniki bujane to tylko niektóre z nich. Duża różnorodność powoduje, że młodsze i starsze dzieci znajdą tu coś dla siebie. Na samym środku usytuowano dużą instalacje zabawową o bardzo ciekawym kształcie. Wszystko jest tu kolorowe i zachęca dzieci do świetnej zabawy! Podłoże stanowi tutaj drobny żwirek. 

Na terenie placu zabaw znajduje się kilka urządzeń do ćwiczeń stanowiących siłownię zewnętrzną. Każdy może tu na świeżym powietrzu poprawić swoją sprawność fizyczną i zadbać o kondycję. Cały obiekt dla bezpieczeństwa został ogrodzony.

plac zabaw dla dzieci w Częstochowie

Dla rodziców dookoła ustawiono wiele ławek, z których można miło spędzić czas i obserwować bawiące się dzieci. 

Wszystko to sprawia, że jest to bardzo ciekawa propozycja dla całej rodziny! Dzieci mogą szaleć tutaj do woli, dorośli i rodzice skorzystać z siłowni plenerowej. Czas spędzony tutaj będzie z pewnością czasem relaksu i aktywnego odpoczynku.

Jeżeli jesteście gotowi na świetną zabawę to sprawdźcie koniecznie, gdzie jeszcze warto wybrać się z dziećmi w Częstochowie. Poniżej w "zobacz również" znajdują się kolejne propozycje na spędzenie wolnego czasu w niezapomniany sposób.

Plac zabaw wykonała Grupa Saternus. www.saternus.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem