Autor: marketing@saternus.pl

Opublikowane: ponad 5 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo pomorskie

Miasto: Gdańsk

Gdzie z dziećmi w Gdańsku? Mamy kilka pomysłów! Z pewnością zapraszamy do odwiedzania placu zabaw przy ulicy Lilii Wenedy. Jest on częścią bardzo dużego obiektu rodzinnej rekreacji zlokalizowanego przy Szkole Podstawowa nr 24. Znajdziemy tu liczne obiekty sportowe ale przede wszystkim sporo atrakcji dla naszych pociech.

Nowoczesny plac zabaw oferuje świetną zabawę dzieciom w każdym wieku. Znajdziemy tu dwa rozbudowane domki z instalacjami do wspinaczki i zjeżdżalniami. Najmłodsi mogą się tu wspinać po ściance i trenować podciąganie na licznych drążkach. Nie zapomniano także o linowych pajęczynach. Całość daje niewyczerpany potencjał do zabawy. Tuż obok usytuowano zestaw huśtawek, warto dodać, że znajdują się tu też gniazda dla maluszków. Oprócz tego równoważnia do bujania, dwa drewniane domki i gra w kółko - krzyżyk. Plac zabaw ma nawierzchnię poliuretanową i dla bezpieczeństwa został ogrodzony. Wszystko jest tu kolorowe i zachęca do zabawy.

Dołącz do społeczności świadomych rodziców

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zgodnie z naszą Polityką Prywatności.
Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie.plac zabaw Saternus Gdańsk

Producentem placu zabaw jest firma Saternus 

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się takie obiekty sportowo-rekreacyjne takie jak: dwa boiska, siłownia zewnętrzna, skocznia i bieżnia. Wszystko jest bardzo nowoczesne. Śmiało możemy powiedzieć, że całość jest bardzo dobrze przemyślana. Wybierając się z dziećmi w tą okolicę trzeba się liczyć z tym, że pół dnia zleci nam w mgnieniu oka na świetnej zabawie. Kto wie… może to właśni tu narodzi się przyszły olimpijczyk?

Życzymy udanej zabawy i zachęcamy do spojrzenia poniżej w "zobacz również". Tam znajdziecie kolejne atrakcje dla dzieci w Gdańsku i propozycje do miłego spędzenia czasu ze swymi pociechami.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem