Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: prawie 8 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo pomorskie

Miasto: Gdynia

Plac zabaw dla dzieci w Gdyni na plaży

Jeżeli chcecie świetnie bawić się z dziećmi w Gdyni to koniecznie musicie odkryć duży i nowoczesny plac zabaw położony bezpośrednio na plaży. Na najmłodszych czeka tu wiele atrakcji. Na pierwszy rzut oka uwagę przyciąga duża instalacja w formie statku bezpośrednio nawiązująca do miejsca, w którym się znajdujemy. Chyba każdy chciałby stanąć za sterami tego statku i z pokładu spojrzeć na morze. Statek wyposażono w maszty, liny i dwie zjeżdżalnie

Poza tym plac zabaw zachęca dzieci wieloma domkami ze zjeżdżalniami, rozmaitymi instalacjami do wspinaczki także skałką wspinaczkowa, huśtawkami, bujanymi konikami, karuzelą i piaskownicą. Znajdziemy tu także huśtawki przystosowane dla niemowląt. Ciekawy jest też kącik muzyczny, gdzie dzieci mogą pograć na bębnach. Może odkryjemy tu wielki talent muzyczny? Warto to sprawdzić! Tak duża różnorodność sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Połączenie morza, słońca i placu zabaw to doskonały przepis na świetną zabawę.

 

Plac zabaw dla dzieci w Gdyni na plaży

 

Wszystko jest kolorowe i zachęca tu do świetnej zabawy, duża przestrzeń pozwala na zupełną swobodę, a piękne widoki umilają pobyt. Z pewnością nikt nie będzie chciał wracać do domu. 

Dla rodziców dookoła ustawiono wiele ławek, z których można obserwować bawiące się dzieci, chociaż można też po prostu na ręczniku położyć się na piasku Kompleks to niepowtarzalna atrakcja dla dzieci i będąc w Gdyni koniecznie musicie się tu wybrać, to doskonałe miejsce rodzinnej rekreacji!

Plac zabaw wykonała Grupa Saternus. www.saternus.pl

 

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem