Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 6 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo małopolskie

Plac zabaw dla dzieci w Gorenicach przy SP.

Jeżeli lubicie odkrywać niesamowite place zabaw, które zaskoczą nie tylko dzieci ale i Was to w Gorenicach czeka coś specjalnego. Warto odkryć interesującą instalację w formie statku z masztem, by podarować dzieciom chwile świetnej zabawy.  Plac zabaw ze statkiem to nie lada gratka! Tym bardziej, że mamy tu linkowe instalacje do wspinaczki i zjeżdżalnie. Tuż obok usytuowano drewniany tor rozpoczynający się drabinkami, a zakończony zjeżdżalnią.  Znajdziemy tu także domek z grą w kółko i krzyżyk, huśtawki i małą karuzelę. Taka różnorodność sprawia, że młodsze i starsze dzieci znajdą tu coś dla siebie i nie będą się tu nudzić. Będąc w tym miejscu warto zrobić także dziecku zdjęcie za sterem statku! Kto by nie chciał zostać jego kapitanem, chociaż na chwile i nie mieć tego udokumentowanego na zdjęciu. To będzie fajna pamiątka z chwil tutaj spędzonych.  
plac zabaw dla dzieci statek

Wyposażenie placu zabaw wykonano głównie z drewna. Statek usytuowano na miękkim kolorowym podłożu, pozostałe atrakcje usytuowano na trawie. Całość dla bezpieczeństwa jest ogrodzona. Dzieci mogą oddać się tu zabawie. 

Jeżeli chcesz odkryć więcej atrakcji i ciekawych miejsc dla dzieci w tej okolicy to poniżej w "zobacz również" przygotowaliśmy kolejne propozycje na ciekawe spędzenie czasu w rodzinnym gronie. Zobacz, być może któraś z nich zainspiruje Cię do zorganizowania fajnej wycieczki. 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem