Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: prawie 8 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Katowice

Kompleks rekreacyjno - sportowy położony w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach. Składa się z placu zabaw i siłowni pod gołym niebem.

Tuż nieopodal jest także tor rolkowy Muchowiec. Plac zabaw w Dolinie 3 Stawów to doskonałe miejsce rodzinnej rekreacji. Dzieci znajdą tu min. rozbudowane domkami ze zjeżdżalniami, instalacjami do wspinaczki, bujane koniki, huśtawki, piaskownice i małą karuzelę. Duża różnorodność atrakcji sprawia, że młodsze i starsze dzieci znajdą tu coś dla siebie. Dookoła ustawiono wiele ławek , na których można miło spędzić czas obserwując bawiące się dzieci. Wszystkie atrakcje usytuowano na piasku lub drobno żwirkowym podłożu.Cały obiekt dla bezpieczeństwa został ogrodzony.

Tuż obok placu zabaw znajduje się siłownia pod gołym niebem, gdzie każdy może zadbać o swoją kondycję i poprawić formę. Ustawiono tu kilka przyrządów do ćwiczeń, które umożliwiają trening wszystkich partii mięśni.

 

Okolica jest zielona, cicha i spokojna - Dolina Trzech Stawów to doskonałe miejsce rodzinnej rekreacji. Tuż za placem zabaw znajduje się jeden z trzech stawów. Będąc w tej okolicy z pewnością warto wybrać się tu z dziećmi i z dala od miejskiego zgiełku spędzić niezapomniane rodzinne chwile.

plac zabaw dla dzieci katowice dolina trzech stawów

 

Jest to jeden z wielu ciekawych placów zabaw w Katowicach, jeżeli chcesz zobaczyć więcej tego typu miejsc to sprawdź poniżej "Zobacz również" tam odkryjesz inne ciekawe miejsca rodzinnej rekreacji w Katowicach, na śląsku, a także w całej Polsce. Planując rodzinne wycieczki odwiedź nas i sprawdź, gdzie warto wybrać się z dziećmi, by nigdy się nie nudzić

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem