Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 4 lat temu

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Katowice

Już po raz trzeci zapraszamy do zabawy w świątecznym klimacie! W dniach 27 listopada 22 grudnia Elfy, na specjalne życzenie Świętego Mikołaja oprowadzą najmłodszych po zakamarkach jego Wielkiej Fabryki. Jak co roku dzieci, nie tylko wezmą udział w świątecznych przygotowaniach, ale również pomogą Elfom stworzyć Eliksir Świętego Mikołaja.

Podczas bajecznej podróży goście Fabryki odwiedzą 10 punktów z atrakcjami. Na dzieci czekają aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne. Wizyta zwieńczona będzie spotkaniem ze Świętym Mikołajem, który wręczy każdemu gadżet z motywem Fabryki. Elfy przygotowały wiele nowości i Fabryka zaskoczyła także stałych bywalców!

wielka fabryka elfów katowice


Opis tegorocznej fabuły:

Na początku wizyty dzieci biorą udział w przedstawieniu, podczas którego dowiadują się, że Mikołaj wypił przypadkowo Eliksir Antyświąteczny. Nie ma ochoty na rozdawanie prezentów i odwołuje Święta. Dzieci pod opieką Elfów Przewodników, w około 13 osobowych grupach wyruszają w podróż po Wielkiej Fabryce w celu odnalezienia składników Eliksiru Świątecznego Nastroju. W trakcie ponad 2 godzinnej zabawy dzieci będą odnajdywały poszczególne składniki, aby na końcu zabawy stworzyć Eliksir i odczarować Świętego Mikołaja. Na dzieci czekać będzie 10 punktów z atrakcjami w tym punkty edukacyjne, interaktywne, atrakcje pozwalających dzieciom spożytkować ich energię, oraz oczywiście nie zabraknie typowo świątecznych atrakcji takich jak pisanie listu, czy sama wizyta u Świętego Mikołaja. Podczas wizyty u Mikołaja, każde dzieci będą miały okazję podzielić się swoimi świątecznymi marzeniami. Każde dziecko otrzyma Dyplom Pomocnika Elfa i gadżet z motywem Fabryki.

Cena:

35,00 - 69,99 zł

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem