Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 7 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Katowice

Plac zabaw jest jedną z części dużego kompleksu rekreacyjno - sportowego usytuowanego na osiedlu Paderewskiego w Katowicach.

Palcu zabaw zachęca dzieci rozbudowanym domkiem ze zjeżdżalnią, instalacjami do wspinaczki i elementami poprawiającymi zmysł równowagi. Możemy tu też pograć w kółko i krzyżyk. Tuż obok domku znajduje się mała karuzela, bujane koniki i huśtawki. Wszystko to ustawiono na bezpiecznym miękkim podłożu lub na ziemi. Co ciekawe, znajdziemy tu także część muzyczną. Wszystko jest kolorowe i zachęca do świetnej zabawy.


plac zabaw dla dzieci Katowice Osiedle Paderewskiego 

Dookoła usytuowano dla rodziców kilka ławek, na których możemy usiąść i miło spędzić czas, obserwując bawiące się dzieci. Cały plac zabaw dla bezpieczeństwa został ogrodzony. Warto wspomnieć, że oprócz ogrodzonej części na dzieci czekają jeszcze dwie zjeżdżalnie na pobliskich górkach. Wszystko to sprawia, że to niesamowite miejsce rodzinnej rekreacji w samym centrum miasta.

Jeżeli chcecie odkryć więcej atrakcji dla dzieci w Katowicach to koniecznie sprawdźcie poniżej "zobacz również" tam czekają na Was kolejne ciekawe propozycje na spędzenie wolnego czasu z dziećmi.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem