Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: 9 miesięcy temu

Kategorie: Place zabaw

Województwo: Województwo wielkopolskie

Miasto: Poznań

Wybierasz się z dziećmi nad jezioro Kiekrz? Jeżeli tak, to konicznie musisz odkryć ten tematyczny plac zabaw. Usytuowano go w bezpiecznej odległości od plaży, ale z pięknym widokiem na jezioro. Na placu zabaw na dzieci czeka wiele atrakcji, główną z nich jest statek ze zjeżdżalniami, oraz instalacjami do wpsinaczki. Tuż obok usytuowano linarium, warto będąc dzieckiem, wspiąć się na samą górę i podziwiać panoramę. Na piaszczytym podłożu znajdują się także sprężynowe bujaki, oraz huśtawki. Neco dalej pzygotowano tutaj kilka stanowisk dla graczy. Można tu zagrać w piłkazyki, szachy lub warcaby. Dookoła usytuowano wiele ławek, na których można usiąść i odpocząc w przepięknej okolicy. 

 

plac zabaw Kiekrz

 

Warto dodać, że plac zabaw znajduje się na ścieżce rowerowej i spacerowej. Tak więc można się tu chwilę zatrzymać, bawić się świetnie a następnie wyruszyć w dalszą podróż wokół jeziora. Dla fanów bardziej katywnego wypoczynku przygotowano tutaj także siłownię pod gołym niebem, która znajduje się ok 50m od placu zabaw.

 

W sezonie letnim tuz obok placu zabaw znajdują się liczne lokale gastronomiczne, można więc wbrać się tutaj na pyszne lody. Jeżeli chcesz odkryć więcej takich miejsc w okolicy to poniżej w "Zobacz również" przygotowaliśmy kolejne porpozycje rodzinnej rekreacji, Zobacz je koniecnie a być może jedna z nich zainspiruje Cię do organizowania kolejnej wspaniałej wycieczki. 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem