Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: prawie 6 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Bielsko-Biała

Bielskie Błonia to ogromny teren rekreacyjny, na terenie którego każdy znajdzie coś dla siebie. Jeżeli więc szukacie miejsc aktywnej rozrywki to koniecznie musicie się tu wybrać. Na całość składa się drewniany plac zabaw, skatepark, siłownia zewnętrzna i duży park. 

 

Plac zabaw zachęca dzieci wieloma drewnianymi instalacjami zabawowymi, na sporej powierzchni rozlokowano domki z mostkami i zjeżdżalniami, instalacje do wspinaczki, huśtawki, bujane koniki i piaskownice. Wyposażenie wykonano z drewna i stali, a usytuowano na trawie i piasku. Wszystko jest kolorowe i zachęcam do świetnej zabawy. Dzieci mogą wyszaleć się tu do woli.   

 

plac zabaw na Błoniach w Bielsku Białej

 

Na rodziców czeka tu wiele ławek, możemy więc tu usiąść i bardzo miło spędzić czas w pięknej okolicy. Co ważne dookoła jest mnóstwo zieleni. Błonia ze wszystkich stron otoczone są drzewami, co sprawia, że możemy tu zapomnieć o miejskim zgiełku i cieszyć się ciszą.

Na terenie kompleksu znajduje się też siłownia zewnętrzna i skatepark.  To wszystko plus zaplecze gastronomiczne sprawia, że jest to świetne miejsc na spędzenie niezapomnianego, rodzinnego popołudnia. Jeżeli więc będziecie w Bielsku-Białej z dziećmi to koniecznie musicie się tu wybrać. Może to być także doskonały przystanek podczas dłuższej wycieczki rowerowej.  

Jeżeli chcecie odkryć więcej ciekawych miejsc w Bielsku-Białej to sprawdźcie poniżej "zobacz również" tam czekają kolejne propozycje i atrakcje, które warto odwiedzić w mieście z dziećmi.

 

Autorem zdjęć jest Roman Hryciów

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem