Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 5 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo zachodniopomorskie

Miasto: Szczecin

Tuż przy placu Andersa w Szczecinie na skraju parku usytuowano nowoczesny plac zabaw dla dzieci. Jeżeli więc szukacie ucieczki od miejskiego zgiełku i chcesz świetnie się bawić w rodzinnym gronie to będzie to dobra propozycja. Odkryj, co przygotowano tu dla najmłodszych i dlaczego miejsce to polecają inni rodzice.

plac zabaw na placu Andersa w SzczeciniePo wejściu na plac zabaw uwagę dzieci z pewnością przykuje domek ze zjeżdżalnią i drabinkami do wspinaczki. To tu można zacząć beztroską zabawę. Do dyspozycji są także huśtawki i bujaki. Uzupełnieniem wyposażenia jest kilka urządzeń sportowych stanowiących siłownię plenerową. Wszystko jest tu kolorowe i zachęca do świetnej zabawy!  Wyposażenie usytuowano na ubitym piasku. Dla rodziców przygotowano tu wiele ławek, możemy więc usiąść i obserwować bawiące się dzieci. Okolica jest zielona, cicha i spokojna. Czas spędzony tutaj będzie z pewnością czasem odpoczynku i dobrej zabawy! 

Jeżeli chcecie odkryć więcej takich miejsc i atrakcji dla dzieci w Szczecinie to poniżej w "zobacz również" przygotowaliśmy kolejne ciekawe propozycje na spędzenie wolnego czasu! Odkryj je już teraz i podaruj dzieciom chwile beztroskiej zabawy! Życzymy miłego dnia.


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem