Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 6 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo zachodniopomorskie

Miasto: Szczecin

Jeżeli chcesz podarować dzieciom chwile beztroskiej zabawy i spędzić miło czas w rodzinnym gronie to plac zabaw w ogrodzie Stefana Kownasa w Szczecinie może być bardzo dobrą propozycją. Warto odkryć, co dokładnie tutaj przygotowano i sprawdzić dlaczego miejsce to polecają inni rodzice.

plac zabaw dla dzieci szczecin ogród Kownasa

Plac zabaw usytuowano w sercu parku, w ogrodzonej części znajduje się wiele atrakcji dla dzieci. Na pierwszy rzut oka rzuca się zjeżdżalnia z bardzo ciekawą instalacją do wspinania. Wygląda to bardzo interesująco i sprawia dzieciom wiele radości. Oprócz tego do dyspozycji są jeszcze bujane koniki i huśtawki, karuzela i piaskownica. Należy dodać, że znajduje się tutaj także huśtawka dla maluszków w formie gniazda. Wszystko jest tu kolorowe i zachęca do świetnej zabawy. Wyposażenie usytuowano na zbitym piasku. Dookoła przy ogrodzeniu znajduje się wiele ławek, możemy więc tu usiąść i obserwować bawiące się dzieci. Okolica jest zielona, gdzie nie spojrzeć otaczają nas krzewy i drzewa.
Jeżeli chcesz odkryć więcej takich miejsc i atrakcji dla dzieci w Szczecinie to poniżej w "zobacz również" przygotowaliśmy kolejne ciekawe propozycje na spędzenie wolnego czasu w rodzinnym gronie. Życzymy udanej zabawy i miłego dnia! 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem