Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 7 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo dolnośląskie

Miasto: Wrocław

Jeżeli szukasz najlepszych miejsc rodzinnej rekreacji we Wrocławiu to plac zabaw w Parku Południowym może Cie zainteresować, Wycieczka z dziećmi w to miejsce będzie świetną propozycją na spędzenie czasu w aktywny sposób. Sprawdź, co tu przygotowano i dlaczego miejsce to polecają inni rodzice.

Obiekt zlokalizowany jest przy stawie z fontannami. Plac ma kształt  elipsy i otoczony jest szpalerem lip. Stanowią one naturalne ogrodzenie. Na terenie placu znajdziecie duże domki ze zjeżdżalniami, zestawy zabawowe, elementy do wspinaczki i równoważnie. Dopełnienie atrakcji jest tor przeszkód, huśtawki i bujaki. Wyposażenie wykonano głównie z drewna i usytuowano na piasku. Duża różnorodność sprawia, ze młodsze i starsze dzieci, na pewno znajdą tu coś dla siebie.

 drewniany plac zabaw dla dzieci we Wrocławiu w parku południowym

Warto dodać, że okolica jest na prawdę piękna. Otacza nas przyroda, możemy nacieszyć oczy zielenią. Park Południowy zachęca także do spacerów. Po zabawie na palcu warto wybrać się na spacer, parkowymi alejkami i odkryć jego wszystkie ciekawe zakątki. 

Jeżeli jesteś gotowy na dobrą zabawę i chcesz odkryć więcej placów zabaw we Wrocławiu to poniżej w "zobacz również" przygotowaliśmy kolejne ciekawe propozycje. Odkryj je, a być może któraś z nich zainspiruje Cie do zorganizowania ciekawej wycieczki. Życzymy udanej zabawy! 

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem