Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 7 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo dolnośląskie

Miasto: Wrocław

Jeżeli chcesz fajnie spędzić czas z dziećmi we Wrocławiu, świetnie się bawić i odpocząć to odkryj jakie atrakcje dla najmłodszych przygotowano w Parku Staszica. Jest to jedno z miejsc, które warto odwiedzić, z daleka tu już słychać radosne okrzyki dzieci.  

plac zabaw dla dzieci w parku Staszica we Wrocławiu

 

Wrocławski Park Staszica ma kształt trójkąta, a w każdym z jego narożników dzieci znajdą coś dla siebie. W jednym z nich powstała fontanna z kolorową płytą do jazdy na rolkach i wrotkach. Drugi zawiera plac zabaw z trzema polami amortyzującymi, wyposażonymi w urządzenia zabawowe oraz ogrodzony placyk z zadaszoną piaskownicą. Trzecia strefa przeznaczona jest dla dzieci starszych. Wyposażyliśmy ją w polanę do gier zespołowych, linarium, urządzenia siłowni terenowej i stół do gry w „piłkarzyki”.

Jeżeli chcesz odkryć więcej placów zabaw i ciekawych miejsc dla dzieci we Wrocławiu to poniżej w "zobacz również" przygotowaliśmy kolejne propozycje spędzenia wolnego czasu. Odkryj je wszystkie, a być może któraś z nich zainspiruje Cie do zorganizowania super wycieczki. Życzymy udanej zabawy! 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem