Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: prawie 8 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo dolnośląskie

Miasto: Wrocław

Jeżeli chcesz znaleźć ciekawy placu zabaw we Wrocławiu to ten położony w parku Szczytnickim jest z pewnością jednym z najlepszych. To właśnie tu znajdziesz bardzo ciekawe wyposażenie zabawowe otoczone piękną, zielona okolicą. Odkryj, co przygotowano tu dla Ciebie i dzieci, być może będzie to dobra propozycja na spędzenie dzisiejszego popołudnia.
  
Drewniane domki ze zjeżdżalniami i instalacje to wspinaczki już robią wrażenie, prawda? A jeżeli dołożymy do tego jeszcze wielki drewniany samochód betoniarka i wiele huśtawek, także tych dla najmłodszych to okrzykom radości nie będzie końca. Odgłosy dobrej zabawy słuchać w całym parku. Ta część placu zabaw wykonana jest z drewna i usytuowana na piasku. Tuż obok na dzieci czeka także metalowy plac zabaw z drabinkami i zjeżdżalniami. W tej części znajduje się też linowa piramida wspinaczkowa. Dla dopełnienia atrakcji zamieszczono równoważnię, ścianę treningową do piłki nożnej oraz elementy toru przeszkód. Duża różnorodność wyposażenia sprawia, że młodsze i starsze dzieci znajda tu coś dla siebie. Zobacz więcej zdjęć i sprawdź dlaczego miejsc to polecają inni rodzice.
 
 
 
 
 
Warto dodać, że park Szczytnicki to jeden z najstarszych parków we Wrocławiu. Będąc tutaj z dziećmi, warto wybrać się na dłuższy spacer parkowymi alejkami i odkryć wszystkie jego zakątki.
 
Jeżeli chcesz odkryć więcej takich miejsc dla dzieci we Wrocławiu to poniżej w "zobacz również" przygotowaliśmy dla Ciebie kolejne propozycje. Być może jedna z nich przypadnie CI do gustu i pozwoli spędzić czas w niesamowity sposób w rodzinnym gronie. 
 
 
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem