Plac zabaw Ruda Śląska Kochłowice ul. Do Dworca

Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: prawie 7 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Ruda Śląska

Jeżeli szukacie najlepszych atrakcji dla swoich dzieci w Rudzie Śląskiej to koniecznie musicie odwiedzić plac zabaw przy ulicy Do Dworca w dzielnic Kochłowice

Właśnie tutaj na skraju miejskiego parku wśród drzew zlokalizowano nowoczesny obiekt rodzinnej rekreacji. W jego skład wchodzi plac zabaw i siłownia zewnętrzna.

Plac zabaw Ruda Śląska Kochłowice ul. Do Dworca

Dla dzieci przygotowano tu domek ze zjeżdżalnia, instalacje do wspinaczki, linową wieżę, huśtawki, bujane koniki i piaskownicę. Wszystko jest tu kolorowe i zachęca do beztroskiej zabawy! Warto dodać, że wyposażenie placu zabaw usytuowano na miękkim gumowym podłożu.


Dla bezpieczeństwa ogrodzono piaskownicę, czyli część przeznaczoną dla najmłodszych dzieci. Dookoła usytuowano wiele ławek, na których można usiąść i miło spędzić czas obserwując podopiecznych. Okolica jest spokojna, wokół mamy dużo zieleni. Drzewa dają tu wiele cienia, co ma bardzo duże znaczenie w upalne dni. Tu wśród drzew dzieci mogą bawić się bez oba o zbyt ostre słońce.

Plac zabaw Ruda Śląska Kochłowice ul. Dworcowa

Tuż obok placu zabaw znajduje się także siłownia plenerowa i park miejski z kilkoma alejkami i wieloma ławeczkami. Cały kompleks to bardzo przyjazne miejsce, do którego chce się wracać. Jeżeli chcesz odkryć więcej takich miejsc to sprawdź już teraz poniżej "zobacz również" tam czekają kolejne propozycje na spędzenie czasu z dziećmi w niepowtarzalny sposób.

 

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem