Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: prawie 7 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Siewierz

Plac zabaw jest jedną z części obiektu rekreacyjno - wypoczynkowego znajdującego się w Siewierzu tuż obok Zamku. Całość składa się z placu zabaw, boiska do piłki nożnej, boiska do koszykówki, kortów tenisowych, bieżni, ścianki wspinaczkowej, siłowni pod gołym niebem, skateparku, stolików z szachownicami i areny do gry w panna. Plac zabaw zachęca najmłodszych instalacją w formie statku, fortecą nawiązują tematycznie do otoczenia, tj. rzeki Przemszy i Zamku. Ponadto zamontowana została huśtawka wahadłowa podwójna, huśtawka bocianie gniazdo, huśtawka typu ważka, huśtawka ważka z systemem poziomującym, huśtawka na sprężynie, koło wirujące, zestaw zręcznościowy z przeplotnią z lin, domek zabawowy z piaskownicą.


Na placu zabaw zamontowana została również specjalna arena do gry w panna. Różnorodność wyposażenia sprawia, że młodsze i starsze dzieci z pewnością znajdą tu coś dla siebie. Dookoła ustawiono wiele ławek, z których można obserwować bawiące się dzieci. Plac zabaw dla bezpieczeństwa jest ogrodzony i monitorowany. Plac zabaw zajmuje powierzchnię 827m2 i ma kształt trójkąta o zaokrąglonych rogach.

plac zabaw dla dzieci przy zamku w Siewierzu

Jeżeli chcesz odkryć więcej takich niesamowitych miejsc rodzinnej rekreacji w tej okolicy to niżej w "zobacz również" przygotowaliśmy jeszcze kilka propozycji. Zobacz je koniecznie, bo być może któraś z nich zainspiruje Cie do zorganizowania ciekawej, rodzinnej wycieczki. Życzymy miłego dnia!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem