Autor: Dr Spil - Place zabaw

Opublikowane: ponad 5 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo pomorskie

Miasto: Gdańsk

Plac zabaw statek w Brzeźnie

Czy może być lepsze połączenie niż plac zabaw, plaża, słońce i morze? Taki właśnie zestaw dla dzieci przygotowano na plaży w gdańskim Brzeźnie. W tej scenerii statek prezentuje się świetnie! Chyba każde dziecko chciałoby stanąć za jego sterami i patrzeć na morze. Dodatkowo tą banderę wyposażono w zjeżdżalnie i tunel wspinaczkowy.  Plaża tutaj jest wyjątkowo szeroka i oferuje wiele możliwości spędzenia wolnego czasu. Możemy tu pograć w piłkę lub zrobić zamek z piasku. Plac zabaw usytuowano na samym końcu plaży niedaleko od mola w Brzeźnie. Warto się tam wybrać i zobaczy to molo, które także jest bardzo fajne, a mniej znane niż molo w Sopocie. Należy także powiedzieć, że wstęp jest bezpłatny.


Jeżeli więc chcecie sprawić dzieciom wiele radości to wybierzcie się tutaj koniecznie. Jest to dobre miejsce nie tylko na piękną pogodę ale także na spacer w chłodniejszy dzień. 

plac zabaw statek na plaży Gdańsk Brzeźno

Jeżeli chcesz odkryć więcej atrakcji dla dzieci w Gdańsku to poniżej w "zobacz również" przygotowaliśmy dla Ciebie więcej ciekawych propozycji. Odkryj je wszystkie, a być może jedno z nich zainspiruje Cie do zorganizowania niezapomnianej wycieczki. Życzymy miłego dnia!
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem