Autor: biuro@freekids.pl

Opublikowane: około 8 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo dolnośląskie

Miasto: Trzebnica

W Trzebnicy nieopodal Bramy Trębaczy znajduje się bardo duży i nowoczesny obiekt rekreacyjny dla dzieci. Plac zabaw zachęca najmłodszych wieloma atrakcjami i bogatym wyposażeniem.

Znajdziemy tu rozbudowane domki ze zjeżdżalniami, instalacje do wspinaczki, bujane koniki, zestawy huśtawek, małe karuzele i piaskownice. Przestrzeń placu zabaw została podzielona na kilka stref zabawowych dla różnych grup wiekowych, dzięki temu młodsze i starsze dzieci znajdą tu coś dla siebie. Warto dodać, że znajdziemy tu także huśtawki dla niemowląt. Wszystkie atrakcje usytuowano na piaszczystym podłożu, ścieżki wykonano z miękkiej miękkiej gumy. Wszystko jest tu kolorowe i zachęca do dobrej zabawy.
Plac zabaw dla dzieci w Trzebnicy - Brama Trębaczy

plac zabaw dla dzieci Trzebnica brama trębaczy

Dla rodziców na obrzeżach placu usytuowano wiele ławek, można tu usiąść i miło spędzić czas obserwując bawiące się dzieci. Dla bezpieczeństwa całość została ogrodzona.

W okolicy znajduje się wiele zieleni, co zdecydowanie sprzyja rodzinnej rekreacji. Cisza i spokój, ten plac to prawdziwa ucieczka od miejskiego zgiełku. To jedno z tych miejsc, które chcemy odwiedzić wiele razy.

Plac zabaw wykonała firma FreeKids s.c. www.freekids.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem