Autor: Promocja Miasta Piły

Opublikowane: około 5 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo wielkopolskie

Miasto: Piła

Plac zabaw przy ul. Śniadeckich to bardzo duży i nowoczesny plac zabaw dla dzieci.

Dokoła placu zabaw znajdują się ławeczki, z których można obserwować bawiące się dzieci. Teren placu zabaw jest ogrodzony, a jego umiejscowienie doskonale odpowiada potrzebom mieszkańców osiedla.  Okolica placu jest zielona i spokojna, co sprzyja rodzinnemu spędzaniu czasu.

Na placu zabaw znajdują się zarówno bujaki, jak i drabinki oraz kompleks ze zjeżdżalnią czy piaskownica. Najmłodsi mogą na chwilę stać się kapitanami statku na wielkim oceanie. Każdy może stanąć za kołem sterowniczym i przewodniczyć wyprawie po skarby. Wszystkie dzieci, zarówno młodsze, jak i starsze znajdą tutaj coś dla siebie.
Obok placu zabaw znajduje się siłownia "pod chmurką" dla wszystkich wielbicieli uprawiania sportów na świeżym powietrzu.

plac zabaw dla dzieci w pile

Jeżeli chcesz odkryć więcej atrakcji dla dzieci w Pile to poniżej w "zobacz również" przygotowaliśmy kolejne propozycje na spędzenie wolnego czasu w rodzinnym gronie. Odkryj je wszystkie, a być może któraś z nich zainspiruje Cie do zorganizowania nowej, ciekawej wycieczki. Życzymy udanej zabawy!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem