Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: prawie 4 lat temu

Kategorie: Obiekty sportowe

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Chorzów

Gdzie najlepiej wybrać się z dziećmi w dzielnicy Chorzów Stary? Mamy pewną propozycję. Przy ul. Siemianowickiej znajduje się nowoczesny obiekt rodzinnej rekreacji. Już z daleka miejsce to rzuca się w oczy i.... uszy! Wszystko jest tu kolorowe i zachęca do świetnej zabawy, a do tego krzyki bawiących się dzieci słuchać w całej okolicy. 

Obiekt składa się z placu zabaw oraz części sportowej. Dla najmłodszych przygotowano szereg atrakcji. W centralnej części znajduje się drewniany domek ze zjeżdżalnią, oraz ciekawa instalacja wspinaczkowa. Tuż obok usytuowano linaria do wspinaczki. Są to dwie bardzo ciekawe instalacje linowe, które pozwolą na długą aktywność maluchów na świeżym powietrzu. Nie zapomniano tu także o huśtawkach, także tych dla najmłodszych w formie orlego gniazda. Także piaskownica nie jest tu standardowa. W hałdzie piasku jak wśród fal cumuje tu drewniany statek. Kto nie chciałby stanąć za jego sterami? Świetną zabawę zapewniają także mniejsze i większe bujaczki.  

plac zabaw Chorzów stary

Całość usytuowano na miękkim podłożu. Dodatkowo naniesiono na nim oznaczenia umożliwiające gry ruchowe. To doskonały sposób na wykorzystanie każdej dostępnej przestrzeni. Poza ogrodzeniem placu zabaw znajduje się jeszcze stół do pingponga oraz drabinki do ćwiczeń. Jest to element parkourparku. 

My rodzice możemy usiąść tu na jednej z wielu ławek i obserwować bawiące się dzieci. Dla bezpieczeństwa cały plac zabaw został ogrodzony. Dookoła znajduje się wiele drzew, to one mogą uchronić nas przed ostrym słońcem w upalne dni. Jest to bardzo nowoczesny obiekt na który z pewnością warto wybrać się z dziećmi. 

Jeżeli chciałabyś odkryć więcej takich miejsc rodzinnej rekreacji w Chorzowie i okolicy to poniżej znajdziesz kolejne propozycje spędzenia wolnego czasu. Zobacz je koniecznie, a być może jedna z nich zainspiruje Cię do zorganizowania rodzinnej wycieczki. Życzymy miłego dnia i udanej zabawy.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem