Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: prawie 5 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Katowice

Chcesz podarować dziecku chwile świetnej zabawy? W parku Boguckim w Katowicach jest ku temu świetna okazja. Wybierzcie się tutaj już dziś. a z pewnością będzie to fajnie spędzone popołudnie. Co tu przygotowano? Moc atrakcji! Na terenie placu zabaw usytuowano wiele ciekawych instalacji. Jedną z nich jest prawdziwy sportowy samochód. Niesamowita maszyna z wielkim silnikiem. Każde dziecko może usiąść za jego kierownicą i poczuć się jak prawdziwy rajdowiec. Będzie to też doskonała okazja do zrobienia fotek. Tuz obok znajdują się dwa duże domki ze zjeżdżalniami. Jedne dla młodszych i drugi dla nieco starszych dzieci. Huśtawki, instalacje do wspinaczki, bujane koniki i karuzela, tak też się tutaj znajdują :) W niewielkiej piaskownicy znajdziemy także koparkę do piasku i bujaki. 

plac zabaw katowice bogucice


Na terenie placu znajduje się wiele ławek. można tu usiąść i obserwować bawiące się dzieci. W parku znajduje się wiele drzew wiec nawet w upalnie dni znajdziemy tu dużo cienia. W parku do dyspozycji przygotowano także siłownię plenerową i wiele innych miejsc rekreacji. Najciekawsze są drewniane altany, w których można usiąść i miło spędzić czas. 

Jeżeli chcesz odkryć więcej takich miejsc rodzinnej rekreacji w Katowicach to zobacz poniżej co dla Ciebie przygotowaliśmy. Być może jedno z nich zainspiruje Cie do zorganizowania niezapomnianej wycieczki. Do zobaczenia, życzymy udanej zabawy.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem