Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: około 6 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo małopolskie

Miasto: Kraków

Plac zabaw w Parku Jordana w Krakowie

W samym centrum Parku Jordana w Krakowie znajduje się nowoczesny i kolorowy plac zabaw, który koniecznie musicie odwiedzić będąc z dziećmi w okolicy.

Plac zabaw zachęca najmłodszych standardowym wyposażeniem. Znajdziemy tu niski domek ze zjeżdżalnią, huśtawki, piaskownicę i mała karuzelę. Wszystko jest bardzo kolorowe i zachęca do beztroskiej zabawy. Wyposażenie usytuowano na miękkim podłożu. Cały plac zabaw usytuowano między drzewami, jest on częściowo połozy w cieniu. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza w upalne dni. Wtedy nie musimy się martwić o zbyt mocne słońce. 

atrakcje dla dzieci w parku jordana w krakowie

Rodzice mogą usiąść tu na jednej z kilku ławek i obserwować bawiące się dzieci. Będzie to świetna chwila relaksu, zwłaszcza, że okolica jest po prostu piękna, dookoła jest mnóstwo zieleni. Cisza i spokój wśród drzew to przepis na udaną rodzinną rekreację.

Nie jest to jedyny plac zabaw jaki znajdziecie w parku Jordana, warto odkryć je wszystkie podążając licznymi parkowymi alejkami. Jeżeli chcesz już teraz odkryć wszystkie ciekawe miejsca to sprawdź poniżej "zobacz również" tam przygotowaliśmy kolejne propozycje na spędzenie wolnego czasu z dziećmi w parku Jordana i całym Krakowie. 


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem