Plac zabaw w Parku Wincentego á Paulo Kraków Krowodrza

Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 5 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo małopolskie

Miasto: Kraków

Jeżeli szukacie ucieczki od miejskiego zgiełku, to w Parku Wincentego á Paulo w Krakowie znajdziecie niesamowity kompleks rodzinnej rekreacji. Nowoczesny plac zabaw ze strefami dla młodszych i starszych dzieci oraz kompleks sportowy, to tylko część atrakcji dla najmłodszych jakie tu przygotowano.

Po przekroczeniu bramki placu zabaw w oczy od razu rzuca się imponująca instalacja zabawowa w formie statku. Jest to duży, drewniany, dwupoziomowy masztowiec wyposażony w mostek kapitański,  zjeżdżalnię i instalacje do wspinaczki. Chyba każde dziecko chciałoby stanąć na chwilę za jego sterami! Jest to także ciekawa propozycja na pamiątkowe zdjęcie. Tuż obok statku usytuowano wysoki domek ze zjeżdżalnią, zestawy huśtawek, także dla niemowląt. Na placu zabaw znajduje się taka wiele bujanych koników i zadaszona piaskownica. Dla rodziców przygotowano wiele ławek, możemy więc tu usiąść i miło spędzić czas obserwując bawiące się dzieci. Dla bardziej aktywnych przygotowano także nowoczesne wielofunkcyjne boisko sportowe, które pozwala na przeprowadzenie rozgrywek w piłkę nożna i koszykówkę.


Plac zabaw dla dzieci w Parku Wincentego á Paulo w Krakowie

Ogromnym atutem jest okolica, zielona, cicha i spokojna. Plac zabaw otacza park Parku Wincentego á Paulo. Dookoła placu zabaw znajduje się wiele drzewa, dają one wiele cienia. Jest to bardzo ważne zwłaszcza w upalne dni gdy słońce jest zbyt ostre. Będąc w Krakowie z dziećmi z pewnością warto się tu wybrać i podarować dzieciom chwile świetnej zabawy.

Atrakcje dla dzieci w Krakowie

Jeżeli chcecie odkryć więcej atrakcji dla dzieci w Krakowie to poniżej w "zobacz również" przygotowaliśmy dla Was więcej takich ciekawych propozycji na spędzenie wolnego czasu w Krakowie. Rekreacja w rodzinnym gronie jest przecież najważniejsza.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem