Autor: it.olkusz@msit.malopolska.pl

Opublikowane: około 7 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo małopolskie

Miasto: Olkusz

Nowoczesny plac zabaw położony w samym centrum Silver parku w Olkuszu to doskonałe miejsce na rodzinne popołudnie. Będąc tutaj można beztrosko oddać się rekreacji. Okolica jest zielona cicha i spokojna, duża przestrzeń otoczona drzewami zapewnia ucieczkę od miejskiego zgiełku.

Plac zabaw w Silver Parku w Olkuszu

Dla najmłodszych przygotowano tu moc atrakcji, domek ze zjeżdżalnią, instalacje do wspinaczki huśtawki, piaskownicę i wiele innych. Wyposażenie placu zabaw wykonano głównie z drewna i usytuowano na piaszczystym podłożu. Dla rodziców na placu zabaw przygotowano wiele ławek, na których możemy usiąść i miło spędzić czas obserwując bawiące się dzieci.


plac zabaw dla dzieci silver park olkusz


Plac zabaw jest tylko jedną z wielu atrakcji jakie przygotowano dla dzieci w Silver Parku. Znajdziemy tu nowoczesny skatepark o powierzchni ok. 1200 m2 z szeroką alejką w formie pętli z gładką nawierzchnią do jazdy na rolkach i nauki jazdy na rowerach oraz cztery sekcje trialowe. Tuż obok znajduje się także tor rowerowy pumptack. Takie atrakcje zapewniają duże możliwości rekreacji nie tylko dzieciom. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Na terenie ustawiono także altanę wielofunkcyjna położoną nad zbiornikiem (jeziorkiem) z kaskadami o powierzchni ok. 400 m2. Wyjątkową atrakcją parku są wyeksponowane maszyny górnicze, które pracowały w okolicznych kopalniach.

Jeżeli chcesz odkryć więcej atrakcji dla dzieci z Olkusza i okolic sprawdź "Zobacz również" i poznaj nowe miejsca rodzinnej rekreacji. Z nami już nigdy nie będziesz się nudził.

Park został wykonany przez firmę: www.techramps.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem