Autor: biuro@freekids.pl

Opublikowane: około 8 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo dolnośląskie

Miasto: Wrocław

Plac zabaw we Wrocławiu przy ul. Miłoszyckiej

Niesamowity kompleks rekreacyjny położony przy ulicy Miłoszyckiej we Wrocławiu to plac zabaw nawiązujący motywami do zamku. Ogrodzenie częściowo stanowią mury z bramą i wieżą obronną. Wszystko wygląda jak by było częścią starej twierdzy.

Wewnątrz na placu także zachowano ten motyw. Na najmłodszych czeka tu wiele rozmaitych atrakcji, domki ze zjeżdżalniami, bujane koniki, huśtawki, piaskownica, linowe instalacje do wspinaczki to tylko niektóre z nich. Na szczególna uwagę zasługują także drewniany kameleon strzegący obiektu. Wyposażanie placu zabaw wykonano głównie z drewna i sytuowano na piaszczystym podłożu. Wszystko jest tu kolorowe i zachęcające bo zabawy. Można tu także grać w kółko i krzyżyk.

 

plac zabaw, atrakcje dla dzieci Wrocław

Obserwując bawiące się dzieci możemy usiąść na jednej z wielu znajdujących się dookoła ławek i miło spędzić czas. Plac zabaw dla bezpieczeństwa został ogrodzony. Spokojna, zielona i cicha okolica sprzyja rodzinnej rekreacji. To jeden z bardzo ciekawych placów o zaskakującej infrastrukturze, dzięki której nikt nie będzie się tu nudził.

Atrakcje dla dzieci we Wrocławiu

Plac zabaw przy ulicy Miłoszyckiej to jeden z wielu nowoczesnych obiektów dla dzieci na terenie Wrocławia. Jeżeli chcesz odkryć więcej takich miejsc w tej okolicy, zobacz już teraz poniżej „Zobacz również”. Znajdziesz tam wiele obiektów rodzinnej rekreacji, które koniecznie trzeba zobaczyć!

Plac zabaw wykonała firma FreeKids s.c. www.freekids.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem