Autor: Lars Laj

Opublikowane: prawie 8 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo zachodniopomorskie

Miedwie to piąte co do wielkości jezioro w Polsce.  Brzeg tego pięknego jeziora oferuje atrakcje, których nie powstydziłoby się niejedno kąpielisko nad polskim Bałtykiem.

Staraniem władz gminy nad północnym brzegiem Miedwia, przy którym znajduje się plaża, powstał kompleks rekreacyjny. Na długości ok. 1 km wzdłuż brzegu ciągnie się tu wspaniała promenada, która jest obecnie największą atrakcją turystyczną Morzyczyna.

Plac zabaw przy Promenadzie Miedwie, Morzyczyn

W sezonie letnim działa tu kąpielisko, place zabaw i skatepark. Wzdłuż brzegu zbudowano także oświetlone ścieżki spacerowe i rowerowe, w głąb jeziora biegnie piękne molo z urokliwą, zadaszoną werandą, strzeżone kąpielisko z wypożyczalnią sprzętu i park przyrody, gdzie znudzeni wylegiwaniem na słońcu turyści mogą spacerować, odpocząć na ławeczce lub skorzystać z licznych punktów gastronomicznych.

Jeżeli spodobało Ci się to miejsce to podziel się z nim innymi udostępniając tą stronę. Będzie nam bardzo miło. A jeżeli chcesz odkryć więcej takich miejsc dla dzieci w Morzyczynie  to poniżej przygotowaliśmy kolejne propozycje. Sprawdź je koniecznie a być może jedna z nich zainspiruje Cię do zorganizowania kolejnej rodzinnej wycieczki. Życzymy Ci miłego dnia i udanej zabawy! 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem