Plac Zabaw przy Teatrze Lalek Peciuga w Szczecinie

Autor: Lars Laj

Opublikowane: około 7 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo zachodniopomorskie

Miasto: Szczecin

Przy budynku siedziby Teatru Lalek Pleciuga w Szczecinie (naprzeciwko basenu Floating Arena) znajduje się nowoczesny i bezpieczny skwer dla najmłodszych. W jego skład wchodzi plac zbaw, parkourpark i kilka elementów siłowni zewnętrznej. 

Na terenie placu zabaw  przy Pleciudze znajduje się wiele atrakcji dla dzieci m.in.: ślizgawki, liny, huśtawki oraz zabawki sprężynowe dla dzieci małych i dużych, oraz huśtawka podwójna bujawki i karuzele.  Babki, zamki, rzeźby - na tym placu odnajdzie się każdy miłośnik piasku, gdyż cały plac zabaw to wielka piaskownica.  Dodatkowo znajdziemy tutaj dużo elementów, na których nasze pociechy mogą odkryć pasję do wspinania, zjeżdżania i huśtania.

Na placu  są  również ławki i kosze na śmieci. Wybierając się tutaj w późniejszych godzinach na pewno będziemy zadowoleni.

plac zabaw szczecin


Jeżeli spodobało Ci się to miejsce to podziel się z nim innymi udostępniając tą stronę. Będzie nam bardzo miło. A jeżeli chcesz odkryć więcej takich miejsc dla dzieci w Szczecinie to poniżej przygotowaliśmy kolejne propozycje. Sprawdź je koniecznie a być może jedna z nich zainspiruje Cię do zorganizowania kolejnej rodzinnej wycieczki. Życzymy Ci miłego dnia i udanej zabawy! 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem