Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: około 8 lat temu

Kategorie: Obiekty sportowe

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Katowice

Siłownia plenerowa w Katowicach na os Tysiąclecia 

Jeżeli szukacie możliwości na aktywne spędzenie wolnego czasu w Katowicach, to na osiedlu Tysiąclecia znajdziecie coś bardzo interesującego. Jest to duży i dobrze wyposażony obiekt sportowo - rekreacyjny składający się z siłowni pod gołym niebem i palcu zabaw.

 

Siłownia jest wyposażona w kilka urządzeń do ćwiczeń rozłożonych na sporej powierzchni. Dzięki dużej różnorodności wyposażenia można tu trenować wszystkie partie mięśni. Dodatkowo znajduje się tu zestaw drążków do ćwiczeń oraz stanowisko fitness. Tuż obok na terenie placu zabaw znajdziemy także stół do ping ponga i niewielkie boisko do koszykówki. Dzięki wyposażeniu siłowni każdy może bezpłatnie zadbać o swoją formę i poprawić kondycję. Cały obiekt dla bezpieczeństwa został ogrodzony. Na terenie siłowni plenerowej zainstalowano głośniki, z których usłyszeć można lokalne rozgłośnie radiowe.


 

 

Jeżeli chciałbyś poznać więcej takich obiektów sportowych w Katowicach to poniżej w "zobacz również" przygotowaliśmy dla Ciebie kolejne propozycje. Odkryj je wszystkie i sprawdź, gdzie warto się wybrać by trenować na świeżym powietrzu. Być może jedno z nich spodoba Ci się i będziesz mógł odbyć kolejny trening poznając przy okazji nowe miejsce. Katowice są pełne siłowi zewnętrznych. Warto poznać je wszystkie!

 

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem