Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: około 5 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo pomorskie

Miasto: Hel

Na Helu przy ulicy Żeromskiego powstała siłownia na powietrzu.

Słońce, przyjemny, chłodny wiatr, ładne widoki i śpiew ptaków mogą w ten sposób zachęcić każdego do aktywności na zewnątrz. Inną korzyścią wynikającą z aktywności fizycznej na zewnątrz są endorfiny oraz w słoneczne dni dodatkowa dawka witaminą D. Dzięki temu połączymy korzyści.
Siłownia na Helu, została bardzo dobrze przemyślana. Sprzęty, które wchodzą w skład siłowni plenerowej, przeznaczone są dla dzieci, dorosłych i seniorów. Z siłowni mogą korzystać zarówno początkujące osoby, jak i zaawansowani sportowcy. Ułatwieniem dla osób początkujących są instrukcje opisujące prawidłowy sposób korzystania ze sprzętu. Znajdziecie tam sprzęty wzmacniające ramiona, nogi, wysmuklające talię, pomagające w bólach pleców i stawów. Wśród sprzętów obecny jest orbitrek, biegacz, steper, wioślarz, ławeczka, wyciąg górny, czy prostownik grzbietu.

Siłownia zewnętrzna Hel ul. Żeromskiego

Ćwiczeniom sprzyja ładna zielona okolica. W pobliżu znaleźć można również plac zabaw dla dzieci.

Nie wiem czy wiecie, ale siłownia pod chmurką staje się coraz bardziej popularną rozrywką. Ma za zadanie umilić ludziom wolny czas, skupiając się na ogólnym wzmocnieniu i spaleniu kalorii. Tak więc bieżcie nogi za pas i biegnijcie na siłownie na Hel.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem