Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 5 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo pomorskie

Miasto: Hel

Hel – koniec i początek Polskie. Jeden z najpiękniejszych półwyspów świata a na nim atrakcja dla dzieci w postaci placu zabaw przy ulicy Żeromskiego.

Plac składa się z dużego zestawu zabawowego z wieżami i zjeżdżalnią. Ponadto znaleźć tam można również trapy wejściowe, wejście wspinaczkowe, drabinki pionowe, tunel i pomosty.  Na placu dzieci mogą skorzystać również z huśtawek oraz zjeżdżalni. Dla młodszych szkrabów przeznaczony został bujak na sprężynie  oraz huśtawka krzesełkowa z zapięciem. Nie zabrakło również piaskownicy. Wszak to przecież może a tego towaru jest tam pod dostatkiem. Nie zapomniano również o koniku oraz tym co zawirować w głowach potrafi najbardziej, czyli karuzeli. 
Dla rodziców przygotowano także miejsce odpoczynku w postaci dużej ilości ławek. Dla pragnących aktywności sportowych, obok zlokalizowana jest siłownia pod chmurką. Tak więc można łączyć przyjemne z pożytecznym, zabawę dziecka z naszą aktywnością fizyczną.

Plac zabaw Hel ul. Żeromskiego

Plac zabaw przy ulicy Żeromskiego mieści się w ładnej i zielonej okolicy. Otaczające drzewa oraz alejki w parku dodają uroku całemu miejscu i sprawiają, że pobyt na Helu jest jeszcze przyjemniejszy.

Jeśli chcecie poznać więcej atrakcji, które ma do zaoferowania Hel oraz jego okolice zapraszamy do przejrzenia pozostałych zakładek na Atrakcjach Dziecięcych. Do zobaczenia przy innych placach zabaw.


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem