Sala Zabaw Mini Club Zakopane

Wyśmienita zabawa od rana do wieczora na Krupówkach

Autor: Sale Zabaw Zakopane

Opublikowane: ponad 5 lat temu

Kategorie: Ciekawe miejsca dla dzieci

Zabawa daje radość – z tym stwierdzeniem nikt nie będzie dyskutował. Warto jednak wiedzieć, że jest również niezwykle istotnym elementem codzienności malucha, ponieważ korzystnie wpływa na jego rozwój fizyczny oraz emocjonalny i pozwala zdobyć rozmaite umiejętności. Dlatego rodzice troszczą się o to, by ich szkrab miał wiele okazji do aktywności i beztroskiej zabawy.

Nie bez powodu bajkolandy stały się tak popularne. Czynne są przez cały tydzień, od rana do wieczora. Mieszczą się pod dachem, więc niezależnie od aury panującej na zewnątrz można do nich wpaść zarówno wtedy, gdy pada deszcz, jest mróz, śnieżyca, jak i podczas uporczywych upałów. Na uwagę zasługują Mini Cluby zlokalizowane w Zakopanem oraz Nowym Targu.


Ten pierwszy budzi szczególne zainteresowanie. Będąc na urlopie w Zakopanem zdecydowanie trzeba go odwiedzić wraz ze swoim dzieckiem! Jest to jedyny bajkoland połączony z restauracją oraz panoramiczną kawiarnią Mini Cafe z widokiem na Tatry i skocznię narciarską. Kiedy dziecko spędza beztroskie chwile podczas zabawy, rodzic relaksuje się przy pysznej kawie. Można też skorzystać z usługi opieki nad dzieckiem i wybrać się na obiad lub kolację z najbliższymi.


Mini Cluby są bardzo nowoczesne. Zaprojektowano je tak, by zapewniały komfort oraz bezpieczeństwo dzieciom. Najlepsi specjaliści zadbali o wystrój oraz wyposażenie. Postawiono na kolory, które kojarzą się z energią. Przestrzeń zaaranżowano w niesamowicie przemyślany sposób. Nie brakuje stolików i miękkich siedzisk przystosowanych dla maluchów. Osoby tam zatrudnione wiedzą jak stworzyć przyjazną atmosferę, zachęcającą do zabawy. Mini Cluby wypełnia gwar i radość. Twarze małych gości nieustannie dekorują uśmiechy. Dzieci ochoczo odkrywają wszelkie zakamarki bawialni, przekonując się, że czeka na nich wiele niespodzianek. Do dyspozycji są m.in. baseny z kulkami, zjeżdżalnie, dmuchańce, labirynty, tory przeszkód, klocki magnetyczne czy interesujące gry. Niektóre atrakcje wymagają sprawności i zwinności, są związane z ruchem, a inne uczą skupienia i pozwalają rozwijać wyobraźnię. Maluchy poznają nowych kolegów. Wspólne zabawy z rówieśnikami mają wyjątkową wartość. Uczą współdziałania, rozwiązywania konfliktów, cierpliwości oraz pokazują, czym jest rywalizacja.

W Mini Clubach dzieci mogą spędzić wiele godzin, a i tak zawsze pojawi się pewien niedosyt. Zwykle na jednej wizycie się nie kończy, gdyż zawsze znajdzie się coś, co jeszcze raz warto zobaczyć i przetestować. Miejsca te są najlepszym dowodem na to, że zabawa nie tylko wypełnia wolny czas, ale też uczy. Co więcej, nie stawia przed maluchami konkretnych celów, dzieci nie muszą niczego udowadniać, ani sobie ani innym i nie są oceniane.

sala zabaw zakopane mini club

Fantastycznym pomysłem jest zorganizowanie maluchowi przyjęcia urodzinowego w Mini Clubie. Wtedy za imprezę odpowiada wykwalifikowany personel. Nie trzeba martwić się menu, planować rozrywek, sprzątać bałaganu, który jak wiadomo oczywiście się pojawi. Zaproszenia, czapeczki, szampan dla dzieci, słodycze, owoce, pyszne napoje, piniata, animacje – chyba nikt nie sądzi, że urodziny w MiniClubie będą nieudane i nudne. Solenizant wiele razy wspomni swoją imprezę. W tak ciekawym, wielobarwnym zakątku uroczystość ma szczególny charakter.

Koniecznie musimy dodać, że wszelkie szaleństwa wzmagają apetyt. Dlatego w przerwie między poznawaniem kolejnych rozrywek warto zabrać dziecko do przytulnej kawiarenki, gdzie można liczyć na chwilę wytchnienia i oczywiście skosztować samych pyszności, np. w postaci ciast, czekolady na gorąco lub koktajli owocowych. Rodzice z chęcią napiją się kawy i zrelaksują przy kawiarnianym stoliku, szczególnie kiedy zechcą oderwać się nieco od gwaru bawialni.

Mini Cluby to zakątki stworzone z myślą o najmłodszych. Stawia się w nich na solidne, nowoczesne wyposażenie, bezpieczeństwo oraz przyjazny klimat. Przestrzeń ma czarować i zachęcać do aktywności – czy tak właśnie jest? O tym warto się przekonać osobiście. Dla każdego rodzica uśmiech na twarzy pociechy to coś bezcennego. Podobnie zresztą, jak wspólnie z nią spędzone chwile, o które w zabieganym świecie wcale nie jest tak łatwo. Wizyta w Mini Clubie da masę frajdy nie tylko dzieciom, ale także dorosłym.

Zapraszamy!

Nasze lokalizacje:

Mogą Cię też zainteresować:

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem