Twoje dziecko lubi gry wideo?

Dowiedz się, dlaczego pad DualSense Edge to dobry prezent

Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: około rok temu

Kategorie: Porady dla mam

Na początku swojej popularności, gry wideo uchodziły za mało skomplikowaną rozrywkę, która nie przynosi zbyt wielu korzyści, w porównaniu, np. z czytaniem książek. Dziś wiemy już, że nie jest to prawda, a odpowiednie gry wideo mogą wspierać prawidłowy rozwój Twojego dziecka. Dobre akcesoria do grania na konsoli nie tylko wpłyną na poszerzanie wielu zdolności, ale również zapewnią komfortową rozgrywkę. Dowiedz się, dlaczego pad DualSense Edge to dobry prezent dla Twojego dziecka.

Badania przeprowadzane od lat na różnych grupach dzieci pokazują, że granie w gry wideo rozwija kreatywność, spostrzegawczość, koncentrację czy umiejętność szybkiego reagowania. Jeżeli chcesz, aby taka rozrywka przynosiła korzyści dla Twojej pociechy, zadbaj o odpowiedni dobór gier do jej wieku. Nie bez znaczenia pozostaje również dobrej jakości sprzęt, posiadający ergonomiczny kształt, który zapewnia komfort podczas grania. Kontroler DualSense Edge od Sony do doskonałe uzupełnienie konsoli PlayStation 5. Już dziś poznaj jego zalety!

pad-DualSense-Edge

Co sprawia, że pad DualSense Edge jest tak wyjątkowy?

Pad DualSense Edge to bezprzewodowy kontroler, który umożliwia użytkownikowi personalizację o bardzo szerokim zakresie. Zarówno młody, jak i starszy gracz z pewnością doceni fakt, że może dostosować go do swoich indywidualnych preferencji. Produkt od Sony daje możliwość, między innymi, dezaktywowania niektórych przycisków czy zwiększania czułości gałki analogowej. Użytkownik pada DualSense Edge może zapisać swoje ustawienia, dzięki czemu istnieje możliwość współdzielenia kontrolera między rodzeństwem.

Dopasuj gadżety do swojego wnętrza i sprawdź czarne pady do PS5

Pad DualSense Edge - idealny prezent dla gamera (lub gamerki)

Czasy, w których gry wideo były domeną chłopców już dawno odeszły do lamusa. W przestrzeni internetowej coraz częściej spotyka się gamerki, które inspirują dziewczynki do pójścia w ich ślady. Minimalistyczny design i neutralna, biało-czarna kolorystyka pada DualSense Edge sprawia, że ten kontroler będzie doskonałym prezentem niezależnie od płci oraz indywidualnych preferencji wizualnych gracza.

Dlaczego warto rozpocząć swoją przygodę z gamingiem? Podpowiadamy!

Ergonomiczny kontroler DualSense Edge - wygoda podczas grania

Dzieci na pytanie „kim chcesz zostać w przyszłości” coraz rzadziej odpowiadają „astronautą” lub „piosenkarzem”. Zawód gamera cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród młodego pokolenia. Mało tego - coraz częściej spotyka się klasy w szkołach średnich, związane z gamingiem. Nic w tym dziwnego, że fascynaci gier wideo chcą rozwijać swoje umiejętności, oddając się w pełni temu zajęciu.

Kontroler DualSense Edge charakteryzuje się ergonomicznym kształtem, który zapewnia wygodę nawet podczas wielogodzinnej gry. Ponadto, w zestawie do pada dołączone są wymienne nakładki na gałki analogowe oraz tylne przyciski, dzięki czemu DualSense Edge umożliwia jeszcze lepszą przyczepność i stabilizację podczas gry.

Mogą Cię też zainteresować:

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem