Powrót do góry
Dzieci z włodawskich szkół i przedszkoli spotkały się na włodawskim deptaku aby wzorem poprzednich lat dekorować choinki. Wspólne śpiewy i tańce wprowadziły zebranych w iście świąteczny nastrój. Komisja konkursowa w składzie Wiesław Muszyński Burmistrz Włodawy, Tomasz Korzeniowski Przewodniczący Rady Miejskiej we Włodawie, Jacek Żurawski Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie i Joanna Pogonowska Inspektor Urzędu Miejskiego we Włodawie miała wybrać najładniej udekorowane drzewko. Zadanie okazało się jednak niezwykle trudne. Dlatego też pierwsze miejsce przyznano ex aequo wszystkim uczestnikom. O oprawę muzyczną wydarzenia zadbali pracownicy Włodawskiego Domu Kultury i uczniowie włodawskiej Szkoły Muzycznej. Dziękujemy również pracownikom Muzeum - Zespół Synagogalny we Włodawie za pyszną rozgrzewającą herbatę.ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ aby dodawać komentarz

Opinie użytkowników (0)

Zapisz na newsletter

Chcesz co tydzień otrzymywać informacje o najnowszych artykułach, atrakcjach oraz wydarzeniach? Zapisz się ponżej i odbierz teraz ebook z pomysłami na zabawy z Twoim dzieckiem.


Klikając przycisk zapoznałem się z Regulaminem oraz Polityką prywatności Wyrazam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości z newsletterem.