Powrót do góry

Tradycyjnym barwnym pochodem ulicami miasta rozpoczęła się w czwartek 15 sierpnia XVI Olimpiada Sportowa Przedszkolaków. Najmłodsi mieszkańcy Włodawy przemaszerowali na Stadion Miejski im. Edmunda Świtki , gdzie nastąpiło oficjalne rozpoczęcie zawodów. Po zapaleniu olimpijskiego znicza i wciągnięciu flagi przedszkolaki ruszyły do zabawy. Młodzi sportowcy musieli wykazać się min. zwinnością, celnym okiem i umiejętnością zachowania równowagi w czasie pokonywania przeszkód. Po zakończeniu wszystkich konkurencji przyszedł czas na dekorację zawodników. Dzieci otrzymały pamiątkowe medale, które wręczali Burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński i Przewodniczący Rady Miejskiej Tomasz Korzeniowski. Tegoroczna Olimpiada Sportowa Przedszkolaków odbyła się w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu. Organizatorem imprezy było Miejskie Przedszkole nr 1 we Włodawie.

Zapisz na newsletter

Chcesz co tydzień otrzymywać informacje o najnowszych artykułach, atrakcjach oraz wydarzeniach? Zapisz się ponżej i odbierz teraz ebook z pomysłami na zabawy z Twoim dzieckiem.


Klikając przycisk zapoznałem się z Regulaminem oraz Polityką prywatności Wyrazam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości z newsletterem.