Zimowiska dla dzieci 2020 – dlaczego warto wysłać dziecko na obóz zimowy?

Autor: Arkadiusz Godlewski

Opublikowane: ponad 4 lat temu

Kategorie: Podróże z dziećmi

Za chwilę wyciągniemy zimowe kurtki z szaf, ktoś już wyciągnął narty… jest to również dobry czas na zaplanowanie ferii zimowych dla naszych dzieci. 

Zimowisko tematyczne

Pamiętasz jak to było… dużo śniegu, lepienie bałwana, bitwa na śnieżki ..? Teraz to już rzadki widok, prawda? Dzieci wolą bawić się telefonem, oglądać Youtuba czy grać w gierki na laptopie. A może nie wiedzą, że da się inaczej albo co to jest zimowisko? Zbliżające się ferie to idealna okazja by zobaczyć, że beztroskie dwa tygodnie da się spędzić lepiej, niż w wirtualnym świecie. To właśnie dlatego warto wysłać swoje dziecko na zimowisko dla dzieci, aby mogło spróbować wielu aktywności i mieć porównanie. Zimowiska dla dzieci często pomagają też dziecku określić co jest ich pasją lub hobby. Jednak które zimowisko wybrać?


zimowiska dla dzieci 2020 karpacz

Obecnie do wyboru są obozy o różnej tematyce np. obóz narciarski, obóz artystyczny, obóz tenisowy, obóz musicalowy… Poszukiwacze przygód będą zadowoleni z zimowisk survivalowych i przygodowych, a dzieci interesujące się językami obcymi wybiorą obóz językowy. My z kolei zorganizowaliśmy zimowiska narciarskie, artystyczne i survivalowe w jednym. Czyli oferujemy zimowiska nie tylko tematyczne, ale także rekreacyjne tak, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Rekreacja na zimowisku

Po szkoleniach z narciarstwa na dziecko czekają różne atrakcje, wycieczki krajoznawcze, konkursy, zabawy, wyjazdy do parku wodnego, wieczór talentów, warsztaty oraz turnieje.

Największy nacisk będziemy kłaść na ciekawe i atrakcyjne programy, które będą rozwijać talenty i nowe umiejętności dzieciaków. Wszystkie atrakcje zawierają się w cenie, nie musisz więc ponosić żadnych dodatkowych opłat.

zimowiska dla dzieci 2020 brenna

Nowe przyjaźnie zawarte w trakcie obozów Zazwyczaj na obozach dzieci poznają nowych kolegów i koleżanek, z którymi wspólnie spędzają ferie zimowe. Bardzo często takie znajomości przeradzają się w długie przyjaźnie na lata.

Zimowiska 2020 w górach

Zimowe obozy nie tylko rozwijają i uczą relacji, ale także pokazują sprawdzone formy aktywności fizycznej, która jest niezbędna dla zachowania zdrowia. Tej zazwyczaj na zimowiskach nie brakuje: jazda na nartach oraz snowboardzie, zjeżdżanie z górki, lepienie bałwana, budowanie igloo, rzucanie śnieżkami! Oprócz tego, że są to radosne zabawy – dzieci spędzają czas na świeżym powietrzu. Pobyt w pięknej górskiej scenerii to doskonała szansa do wypoczynku i regeneracji.

obozy zimowe dla dzieci 2020 ustroń

Zimowiska dla dzieci z Izar Prive

Niezależnie od tego, jaki rodzaj obozu Twoje dziecko wybierze, na pewno fantastycznie spędzi ferie zimowe. Zapytaj też, czy chciałoby pojechać na taki obóz, albo pomóż wybrać odpowiednią tematykę obozu Izar Prive proponuje zimowisko narciarskie w Polsce, a po nartach program artystyczny lub zimowa szkoła przetrwania – do wyboru.

W tym roku zimowiska organizujemy w Brennej, Ustroniu i Karpaczu. Termin wyjazdu: 11.01.2020 – 26.01.2020

Przedstawiamy program podstawowy ZIMOWISKA DLA DZIECI 2020:

✔ codziennie przed południem 3 godziny na stoku nauki i doskonalenia jazdy na nartach lub snowboardzie pod okiem doświadczonych instruktorów,

✔ warsztaty terenowe - poznaj zasady poruszania się w terenie, naucz się radzić sobie z siłami natury, zobacz jak rozpalić ognisko, nauka strzelania z łuku do ustawionych tarcz,

✔ szkolenie z udzielania pierwszej pomocy,

✔ ognisko z pieczeniem kiełbasek, gry i zabawy, konkursy,

✔ wycieczka do parku wodnego w hotelu Gołębiewski

✔ autokarowa wycieczka krajoznawcza z przewodnikiem,

✔ wieczorne dyskoteki z konkursem, karaoke, tematyczny bal karnawałowy,

✔ wielka bitwa śnieżna – konkurs budowy igloo, bitwa na śnieżki, konkurs "zjazdy na byle czym",

✔ codzienna nauka piosenek turystycznych zakończona festiwalem piosenki,

✔ wieczór talentów,

✔ zajęcia sportowe na sali gimnastycznej,

✔ wielki turniej gier planszowych

Wszyscy wychowawcy Izar to profesjonalna i kompetentna grupa ludzi. Nasza kadra ma zawsze proste i ciekawe pomysły na aktywne spędzanie czasu. Zwracamy jednakową uwagę na część programową oraz wychowawczą. Każdy z naszych wyjazdów zgłaszany jest do Kuratorium Oświaty, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej.


Czas spakować się!

No cóż, jeśli Twoje dziecko ma chęć i jest odpowiednio przygotowane – nie pozostaje nic innego jak wybranie oferty i… w drogę! 

Mogą Cię też zainteresować:

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem