Opublikowane: ponad 5 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Bułgaria

Zastanawiacie się , jak spędzić czas ze swoim dzieckiem, czekając na samolot. Wizja kilku godzin czekania z maluchem, nie napawa optymizmem. Znaleźliśmy lotnisko, które oferuje plac zabaw oraz park z samolotami. Dzięki takim atrakcjom, wasz maluch, na pewno nie będzie się nudzić.

Międzynarodowe lotnisko w Burgas (Bułgaria), położone w malowniczej zatoce nad południowym wybrzeżem Morza Czarnego, leżące tuż obok Sarafova, oferuje plac zabaw dla dzieci. Bezpłatny plac zabaw znajduje się na zewnątrz terminala, jednak dopiero po odprawie. Znależć możecie tam drewniany samolot wraz ze zjeżdżalnią, ruchomym mostkiem, linkami oraz drabinkami. Obok są stanowiska do gier, mała zjeżdżalnia oraz piaskownica. Całości dopełnia domek, do którego można wejść i się bobawić. Całość placu jest ogrodzona. Również mata, którą został wyłożony teren placu zabaw jest miękka, antypoślizgowa i chroni przed upadkami. 


LOTNISKO


Na lotnisku w Burgas, mamy jeszcze jedną atrakcję. Tym razem znajduje się ona na zewnątrz i jest płatna. jednak warto zapłacić, ponieważ cena jest bardzo przystępna, a atrakcja dla dzieci niesamowita. W oczekiwaniu na lot, będziecie mogli wybrać się do parku samolotów. Znajdują się tam różne rodzaje samolotów, helikopterów, jest również hangar. Do wszystkich samolotów można wejść i zwiedzić. Są tam również multimedialne filmy oraz przewodnik, który dużo opowiada i mówi nawet w języku polskim.

Mamy nadzieję, że na coraz większej ilości lotnisk będziemy mieli możliwość odnaleźć przestrzeń dla naszych milusińskich.

Jeśli chcesz obejrzeć inne atrakcje godne polecenia, zapraszamy Was na nasz profil, znajdziecie tam mnóstwo sprawdzonych miejsc do zabawy ze swoimi maluchami.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem