Opublikowane: ponad 5 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Bułgaria

Nessebar Old to miasteczko perła wschodniego wybrzeża Bułgarii blisko Słonecznego Brzegu. Nessebar znajduje się na liście UNESCO. Stare wybrukowane uliczki, drewniane domki, kamienne mury i ogrom przepięknych cerkwii, zdecydowanie wpływa na  klimat tego miejsca. Przy wjeździe do miasta-wyspy stoi wielki drewniany wiatrak, charakterystyczny znak tego miejsca.

Chodząc po starym Nessebar, można się natknąć na "perłę", która została specjalnie wybudowana dla dzieci. Ogromny plac zabaw w starym nadmorskim klimacie Nessebaru, sprawia, że dzieciaki nie chcą opuścić tego miejsca. Drewniany, bardzo duży plac zabaw obfituje w zabudowania w kształcie łodzi, łódek i elementów nadmorskiego portu. Drewniane niebiesko-białe elementy, widok na port i morze, sprawiają, że miejsce to jest magiczne. Obok znajduje się również deptak, a w pobliżu placu zabaw kompleks boisk.Plac zabaw Nessebar Old Town - Bułgaria

Latarnia, która jest również zjeżdżalnią, stanowi centrum całego placu zabaw. Dodatkowo bujaki w kształcie rekinów i innych nadmorskich zwierząt oraz huśtawki komponują się idealnie z całym placem zabaw. Wiatrak, budka rybacka,  mogą stać się również wspaniałym schronieniem i ekstra zabawą dla malucha. Na ogromnej drewnianej łodzi, możecie się poczuć, jak na najprawdziwszym morzu, zwijając i rozwijając żagiel. 

Na duży plus tego placu zabaw wpływa wyłożenie placu zabaw za pomocą komfortowej i antypoślizgowej maty. Cały teren jest ogrodzony i bezpieczny. Piękny widok, wspaniały plac zabaw, radość maluchów, sprawiają, że nie chce się opuszczać tego miejsca.

Zapraszamy Was do zapoznania się z różnymi atrakcjami dla dzieci w Bułgarii oraz innych miastach. Jeśli masz ochotę dostawać informację, o nowych miejscach dla Ciebie i twojego malucha polub nasz profil na fb lub zapisz się do newslettera.


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem