Opublikowane: ponad 5 lat temu

Kategorie: Atrakcje turystyczne

Kraj: Bułgaria

Pomorie to jedna mniejszych, ale atrakcyjnych miejscowości na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego. Centrum Pomoria jest przyjemne, a z racji stosunkowo niskich cen miasteczko stanowi świetną bazę na wypady Burgas, Nesebyr, czy Słonecznego Brzegu.

To co Nas najbardziej interesuje to oczywiście Atrakcje dla dzieci, dlatego też wypatrywaliśmy, co ciekawego możemy znaleźć. I oczywiście czujnym wzrokiem udało nam się spotkać w samym centrum, tuż przy deptaku plac zabaw dla dzieci.


Poprzez to, iż plac jest bardzo kolorowy, widać go z bardzo dalekiej odległości. Miejsce to zachęca do zabawy w słoneczne dni, których w Bułgarii nie brakuje.

Plac podzielony jest na części, w któych dzieci odkryją świat pirackich statków i mogą poczuć się jak na prawdziwym morzu. Instalacja drewnianego statku robi ogromne wrażenie, bo kto nie chciałbym chociaż na chwilę stanąć za jego sterami. Jest to także świetne miejsce do zrobienia fotki.


Obok statku usytuowano także bujane koniki i huśtawki. Wyposażenie placu zabaw wykonano głównie z drewna i usytuowano na miękkiej macie imitującej wodę oraz piasek. Dla rodziców przygotowano tu wiele ławek. Możemy więc usiąść tu w cichej i spokojnej okolicy, miło spędzić czas obserwując bawiące się dzieci. Wszędzie dookoła otacza nas zieleń, można nią nacieszyć oczy do woli. Jest to świetne miejsce rodzinnej rekreacji.

Jeżeli chcecie odkryć więcej atrakcji dla dzieci w Bułgarii to w innych zakładkach przygotowaliśmy kolejne propozycje spędzenia wolnego czasu. Sprawdź je wszystkie, a być może jedna z nich zainspiruje Cię do zorganizowania ciekawego urlopu w rodzinnym gronie.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem