Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 7 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Będzin

Obiekt rekreacyjny usytuowany w parku dolnej Syberki to centrum rozrywki dla całej rodziny. Dzieci znajdą tu świetnie przygotowany plac zabaw z wieloma rozmaitymi atrakcjami: huśtawki, zjeżdżalnie, domki, koniki, to tylko niektóre z przygotowanych atrakcji. 

Plac zabaw połączony jest z siłownią na wolnym powietrzu, znajduje się tu dość sporo urządzeń do treningu rożnych partii mięśni, co pomaga zadbać o swoją sprawność fizyczną. Dookoła znajdziemy wiele ławek, z których można  obserwować bawiące się dzieci. Cały obiekt jest ogrodzony i monitorowany. Przed wejściem na plac znajduje się samoobsługowy serwis rowerowy. 


Obiekt nie posiada własnego parkingu ale ok 50 m. od placu znajduje się parking centrum handlowego, gdzie można zostawić samochód


Tuż obok placu zabaw znajduje się samoobsługowy serwis rowerowy znajdują się takie narzędzia jak: wkrętak krzyżowy, wkrętak płaski, wkrętak TORX T25, klucz nastawny, klucz płaski 8×10 mm, klucz płaski 13×15 mm, zestaw imbusów w rękojeści, łyżki do opon, pompka z adapterem.

Plac zabaw w parku na osiedlu Syberka to jedna z trzech stref Rodzinnej Rekreacji i jeden z wielu nowoczesnych obiektów dla dzieci w Będzinie. Jeżeli chcesz odkryć więcej takich miejsc w tej okolicy zobacz już teraz poniżej „Zobacz również”. Z nami nigdy nie będziesz się nudzić.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem