Plac zabaw przy targowisku Siemianowice Śląskie

Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 6 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Siemianowice Śląskie

Jeżeli chcesz podarować dzieciom chwile beztroskiej zabawy w Siemianowicach Śląskich to tuż obok Targowiska usytuowano bardzo nowoczesny plac zabaw. Warto go odkryć, bo być może będzie to miejsce częstych wizyt.

Plac zabaw zachęca dzieci rozbudowanym domkiem ze zjeżdżalnią i linową pajęczyną. Tuż obok usytuowano sześciokątną instalację do wspinaczki. znajdziecie tu także huśtawki dla maluszków w formie gniazda i dla starszych dzieci. Nie zapomniano o piaskownicy i bujanych konikach. Wyposażenie wykonano z drewna i stali. Podłoże stanowi piasek.
plac zabaw Siemianowice Śląskie przy targowisku

Dla rodziców przygotowano dwa skwery z ławeczkami w skrajnych rogach placu. Możemy więc tu usiąść i spędzić miło czas obserwując bawiące się dzieci. Dla bezpieczeństwa cały obiekt został ogrodzony. Okolica jest dość spokojna. 

Jeżeli chcecie odkryć więcej atrakcji dla dzieci w Siemianowicach Śląskich to poniżej w "zobacz również" Przygotowaliśmy jeszcze więcej ciekawych miejsc wartych odwiedzenia. Sprawdź je koniecznie, bo być może któreś  z nich Cie pozytywnie zaskoczy. Życzymy udanej zabawy!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem