Autor: Promocja Świnoujście

Opublikowane: około 7 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo zachodniopomorskie

Miasto: Świnoujście

Spacerując po parku Zdrojowym w Świnoujściu możemy odkryć dwa duże i nowoczesne place zabaw. Jeden z nich położony przy ul. Mieszka I i drugi - położony przy ul. Bolesława Krzywoustego.

Plac zabaw w Parku Zdrojowym przy ul. B. Krzywoustego

Na dzieci czeka tutaj moc atrakcji. Znajdziemy tutaj domek ze zjeżdżalnią, instalacje do wspinaczki, bujane koniki i huśtawki. Trzeba też wspomnieć o tyrolce do zjazdów, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Wyposażenie placu zabaw wykonano głównie z drewna i usytuowano na miękkim, piaszczystym podłożu. Wszystko zachęca tutaj do świetnej zabawy.

plac zabaw Świnoujście park zdrojowy ul. Krzywoustego

Dla rodziców przygotowano wiele ławek, na których można miło spędzić czas obserwując bawiące się dzieci. Plac zabaw jest usytuowany na polanie na skraju parku między drzewami. Warto to podkreślić, gdyż w upalne dni drzewa dają dużo cienia, dzięki któremu dzieci nie są narażone na zbyt palące słońce. Jest tu cicho i spokojnie. To doskonałe miejsce, by uciec od miejskiego zgiełku i cieszyć się naturą.

Park Zdrojowy w Świnoujściu

Warto także wybrać się na spacer po parku i odkryć wszystkie jego piękne zakątki. Dla fanów bardziej aktywnej rekreacji w parku znajduje się też siłownia zewnętrzna i kompleks boisk. Polecamy zwiedzić park również rowerem. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie i to niezależnie od wieku. 

Jeżeli wybieracie się lub jesteście z dziećmi w Świnoujściu to koniecznie odwiedźcie to miejsce, bo wizyta tutaj będzie niezapomnianym przeżyciem, które jeszcze na długo pozostanie Wam w pamięci.

Więcej informacji znajdziecie na stronie miasta Świnoujście, zapraszamy tutaj -> Place zabaw i obiekty sportowe

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem