Autor: Promocja Świnoujście

Opublikowane: ponad 7 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo zachodniopomorskie

Miasto: Świnoujście

Plac zabaw w parku Chopina w Świnoujściu

Szukając ciekawych miejsc i najlepszych atrakcji dla dzieci w Świnoujściu natrafiliśmy na park Chopina i całe jego piękne wnętrze. Wchodząc do środka zostajemy otoczeni zielenią. Jest to doskonałe miejsce, by uciec od miejskiego zgiełku i oddać się w 100% rekreacji.


Na dzieci czeka tutaj nowoczesny plac zabaw, z królującym tu dinozaurem. Instalacja to ścianka wspinaczkowa w kształcie dużego pradawnego roślinożercy. Nie mniej imponujący jest położony tuż obok statek, który ściśle nawiązuje do miejscowości nadmorskiej w jakiej się znajdujemy. Ciekawy jest także koń z siodłem, na którym koniecznie należy zrobić dzieciom pamiątkowe zdjęcie.

plac zabaw w Świnoujściu w parku Chopina

Najmłodsi mogą wyszaleć się tu do woli, na rodziców zaś czeka wiele usytuowanych w cieniu ławek, na których można miło spędzić czas. Wyposażenie placu zabaw usytuowano także w cieniu, co ma duże znaczenie zwłaszcza w upalne dni, gdy słońce jest zbyt mocne. Drzewa zapewniają tu naturalny cień.

Warto też wybrać się na spacer po parku Chopina w Świnoujściu i odkryć wszystkie jego ciekawe zakątki, poznać urok przyrody i odkryć ciekawą infrastrukturę. Dla fanów bardziej aktywnej rekreacji polecamy rodzinne wycieczki rowerowe, podczas których park musi być jednym z koniecznych do zwiedzenia punktów.   

Więcej informacji znajdziecie na stronie miasta Świnoujście, zapraszamy tutaj -> Place zabaw i obiekty sportowe

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem